EVENTY S DE´LONGHI

Na podzim 2021 proběhlo mnoho zajímavých eventů s DeĹonghi.

Účastnili jsme se několika festivalů, sportovních či společenských akcí.

Nebylo to pouze o přípravě kávy, ale především o poradenství, názorným ukázkám a informování o produktech z řad našich hostesek a promotérů.

Mohli jste nás potkat na těchto zajímavých akcích:

srpen 2021 - SOUNTRACK PODĚBRADY

Na tomto eventu jsme s De´Longhi strávili 4 krásné dny, na místě působil tým 10ti hostesek a promotérů, kteří se starali o přísun skvělé kávy všem účastníkům festivalu, kteří si přišli užít zábavu a hudbu.

září 2021 -  DNY MARIANNE, DIAMOND CUP

Dny Marrianne asi nemusíme představovat. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z největších slevových akcí, nemohli jsme si jí nechat s De´Longhi ujít. Promotýmy byly k dispozici pro zákazníky v OC Chodov Praze, předvedly kávovary v akci, zodpověděly dotazy zákazníků. Pro zákazníky byla připravena ukázka plnoautomatických a pákových kávovarů, aby si každý zákazník přišel na své.

Diamond Cup 2021 je soutěž v kulturistice a bikini fitness můžu a žen. Společnost De´Longhi byla jedním z partnerů, vítězové soutěže získali kávovary značky De´Longhi.

říjen 2021 - SIGNÁL FESTIVAL, PRÁVNICKÝ SNĚM, COFFEE FESTIVAL

Signál Festival v Praze je jedním z nejkrásnějších festivalů, který se uskutečňuje po celé Praze - celá Praha se večer rozzáří pod světelnými instalacemi.

Na zmiňovaný právnický sněm se sjeli právníci a koncipienti z celé republiky, kteří zde projednávali nové legislativní postupy.

Další zajímavou akcí byl Coffee Festival, který je největší "kávovou" akcí v Praze, kde si na své přijdou všichni milovníci kávy.

 

Hostesky a promotéři De´Longhi se starali o pravidelný přísun kávy a energie všem hostům a také zajistili poradenství a zodpověděli dotazy související s kávovary.